יבוא תכולת בית מסין:

רכישות לתכולת הבית בסין יכולים לחסוך בין 35%-50% מהתקציב.
בכל פרויקט אוכל לתרום מניסיוני האישי לבדיקת הכדאיות של רכישת תכולת הבית ביבוא מסין בליווי צמוד שלי.
סין היא יעד אטרקטיבי מאוד לחיסכון בתקציב הבנייה של בית החלומות ואו העסק שלכם ובעזרת הרכישה בסין ניתן לשדרג את רמת הגימור והעיצוב של הבית. בסין היצע אדיר של פתרונות, מחירים, סגנונות ואיכויות והם מספקים מוצרים לכל העולם.

המוצרים מסין שכדאי לייבא בעיקר הם:
כל סוגי הריצוף והחיפויים לבית, כלים סניטרים, דלתות כניסה ופנים, אביזרים סניטריים כל פתרונות התאורה, מטבחים קומפלט, ריהוט לכל הבית לרבות סלון, פינת משפחה, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי תינוקות, מרתף או חדר על הגג.
רהיטי גינה, כלי בית ואביזרי נוי,
מוצרי טקסטיל לרבות מצעים, מפות, שטיחים ווילונות, קישוטי אוירה ועוד...

 

 

 

 

 
על מנת שנצליח לבצע את תהליך היבוא האישי לבית ואו לעסק מסין נצטרך לבצע מספר הכנות
בשלב ראשון אקבל ממכם את התוכניות וכתב הכמויות של האדריכל/מעצב הפנים ואת הקונספט עיצובי הכולל צבעים וחומרים (אם לא שכרתם אדריכל או מעצב אוכל לספק לכם שירות זה). לאחר קבלת הפרטים התכנונים נעבור להכנת רשימות למוצרים שנרכוש בהתאמה לקונספט עיצובי .
בשלב הבא לאחר שיש לנו את כל הרשימות נתכנן את מהלך הנסיעה ונגדיר את התקציב לכל רכישה שיוגדר מראש, כל יום יהיה מתוכנן על מנת שנספיק לבצע בזמן קצר את כל הרכישות. ועכשיו ...אפשר לצאת לדרך.

הנסיעה תקבע ע"פ זמן שנח לנו ובזמן המוקצב נבצע את כל הרכישות תוך שמירה על התקציב והקונספט העצובי. לכל אורך הנסיעה מוצמדת אלינו מלווה מקצועית שדוברת סינית ותדאג לכל הרכישות משלב ההזמנה ועד שלב ההעמסה למכולה. אנו נדאג לבקרת איכות של המוצרים שהזמנתם עוד לפני שהם יצאו מגבולות סין.
חשוב מאוד שתדעו שאני מלווה אתכם עד למפתח , דואגת לבקרת איכות מקצועית וליווי תהליך השחרור עד ההגעה לפתח הבית. כמו כן ממשיכה את הליווי ובקרה מקצועית בתהליך ההתקנה.

כל הנסיעה, התכנון המקדים והחיוני, גיבוש קונספט עיצובי, טיסה, לינה, רכישת המוצרים והפריטים, היבוא האישי, בקרת האיכות וליווי בהתקנת הפריטים המעוצבים; יעלו לכם בסין בכ- 40%-30%  לפחות מהעלות שהייתם מוציאים עליהם בישראל.
המגוון הרחב שיש בסין בשילוב זמן מוקצב המיועד לביצוע הפרויקט הם שילוב מנצח, וביחד אתכם נוכל להגשים את חלומכם לבית מעוצב ברמה גבוהה במחירים חסרי תקדים.

יחד עם זאת הנסיעה לסין דומה לחנות גדולה של גלידה עם המון טעמים וחשוב להיות ממוקדים על מנת לא לבצע רכישות מיותרות או לא איכותיות וחשוב לדעת ממי לקנות . ולכן ליווי שלי עם הידע הטכני, העיצובי וההיכרות עם ספקים שכבר מוכרים לי והוכח שמוצריהם טובים והם בעלי תודעת שירות גבוהה תאפשר לכם לקבל את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר לפרויקט.

חשוב לדעת, שכל המפעלים שמהם תרכשו אריחי רצפה, כלים סניטריים, רהיטים, מנורות, חיפויים וכו', הם בעלי תקנים ארופאים ואמריקנים. במפעלים כמעט ללא יוצא מן הכלל, תגלו מערכות איכות פנימיות וכן תעודות תקן ISO והסמכות נוספות בינלאומיות.

מה תרוויחו מנסיעה זו?
דבר ראשון חודשים של חיפוש בארץ של החומרים והאלמנטים שאותם תצטרכו לרכוש. מניסיון של שנים אני רואה שימי הרכישות בארץ לא נגמרים... הלקוחות לרוב מבזבזים המון זמן יקר ולא תמיד מוצאים את המוצר שמוצא חן בעינייהם הן מבחינת יופי והן מבחינת תקציב. בסין נרוויח זמן ובצע לפחות 80% מהרכישה תוך 8-9 ימים.
חווית הקניה תהיה שונה ותהפוך למהנה.
בנוסף תרוויחו את הידע והניסיון הנוסף שלי בעיצוב פנים לכל שאלה או שינוי בתוכנית....


אז בואו ניפגש... נדבר...נתרשם ... וביחד נביא חלום למציאות!

פינת אוכל
חדר שינה
סלון
shenzhen chaina

שלומית בן-צור טל: 052-3874555    |    Shlomit Ben-Zur